Hacı Bayram-ı Veli Temalı Kompozisyon Yarışması    -    3. Ankara Fotoğraf Yarışması Duyurusu    -    İnsansız Hava Araçları (İHA) ve Drone Uçurulmasının Yasak Olduğu Bölgeler    -    15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI    -    PERSONEL KARTI İŞLEMLERİ    -   
OKULLARIMIZ BAHAR ŞENLİKLERİ İLE NEŞE BULUYOR

OKULLARIMIZ BAHAR ŞENLİKLERİ İLE NEŞE BULUYOR

   Okullarımızda velilerimizin ve eğitimcilerimizin elele vererek şölen tadında hazırlayıp öğrencileri ile birlikte sundukları bahar şenlikleri, okullarımıza ayrı bir renk katmaya devam ediyor.

   Okullarımızda öğrenci velileri ve öğretmenlerimizin ele vererek büyük bir özveri ve uğraşlar ile hazırladıkları şenliklerde eğlenen aileler ve eğitimciler, okul sonuna yakın sınav döneminde streslerini atmak adına güzel anlar geçiriyorlar. Kimi okullarda kermes, kimi okullarda ise el becerileri ve resim sergileri açılıyor.

   Düzenlenen etkinliklere davet edilen Kaymakamımız Nusret DİRİM, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin YURTOĞLU ile birlikte Çarşamba günü ilk olarak okullarımızdan Cemal Gürsel Ortaokulunda idi. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Grup Başkanı Hacer ÖZDOĞAN'ında katıldığı etkinlikte tüm okulun bahçe duvarlarına asılan yılsonu resim ve okul içerisinde bulunan Teknoloji Tasarım sergilerinin açılışı vardı. Kaymakamımız ve beraberindekiler, Okul Müdürü Şaban BÜYÜKYILDIZ eşliğinde sergilerin açılışlarını gerçekleştirerek öğrencilerimizden bilgiler aldılar. Kaymakamımız sergi açılışları sonrasında okul bahçesinde okul yararına düzenlenen kermesi de gezerek veliler ile kısa bir sohbet yaptı.

   Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürünün bir sonraki durağı olan Tevfik Ünsal İlköğretim Okulunda düzenlenen Bahar Şenliğinde ise Okul Müdürü Baki DOĞAN'ın öncülüğünde okul yararı için  veliler tarafından hazırlanan kermes ve el işi sergileri vardı. Öğrenciler tarafından hazırlanan halk oyunları ile de davetliler ve vatandaşlarımız hoşca vakit geçirdiler. Tüm şenliklere ilçemiz okul müdürleri de katıldı.

 

21.05.2013
Toplam 926 kez görüntülendi